E bija si e ëma, fotoja e këngëtares që i mori zemrën të gjithë fansave(Foto)

1Një foto e postuar orët e fundit ka bërë bujë në internet. Nuk bëhet fjalë as për gjoks apo lakuriqësi, ka të bëjë me një engjëll të vogël. Bëhet fjalë për Inis Gjonin dhe vajzën e saj. 40 vjeçarja ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e saj të vogël Coconë, në një qendër estetike. Ato kanë realizuar disa tretmane për fytyrën, gjersa edhe vajza ka shprehur dëshirën për të kryer të njejta procedura si mamaja e saj.
Mesa duket Cocoja e vogël do të jetë një nga vajzat më të bukura në të ardhmen, falë kujdesit dhe trajtimeve estetike që ka filluar ti aplikojë që në vegjëli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.