E bija si e ëma, fotoja e këngëtares që i mori zemrën të gjithë fansave(Foto)

1Një foto e postuar orët e fundit ka bërë bujë në internet. Nuk bëhet fjalë as për gjoks apo lakuriqësi, ka të bëjë me një engjëll të vogël. Bëhet fjalë për Inis Gjonin dhe vajzën e saj. 40 vjeçarja ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e saj të vogël Coconë, në një qendër estetike. Ato kanë realizuar disa tretmane për fytyrën, gjersa edhe vajza ka shprehur dëshirën për të kryer të njejta procedura si mamaja e saj.
Mesa duket Cocoja e vogël do të jetë një nga vajzat më të bukura në të ardhmen, falë kujdesit dhe trajtimeve estetike që ka filluar ti aplikojë që në vegjëli.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...