Dush “i nxehtë” në Big Brother, modelja tregon më shumë seç duhet…

modelja-bigbrother-italianBig Brother VIP në Itali, këtë vit ka pasur një rritje shikueshmërie dhe sigurisht në këtë drejtim ka kontribuar edhe Alessia Macari, ajo që “i çmend” të gjithë.
Mbrëmjen e së shtunës, modelja është fotografuar duke bërë një dush me bikini.

Mirëpo situata i ka dalë jashtë kontrollit kur gjoksi i saj për pak sa nuk u shfaq i gjithi përpara mijëra teleshikuesve. Modelja shihet si kandidate për ta fituar këtë edicion dhe ka një numër të madh ndjekësisht në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...