Një kalë viktimë e përmbytjeve në Durrës , bie në pusetë

14996290_331789360513700_342113776_nReshjet e shiut gjatë ditës së sotme kanë sjellë shumë probleme nëpër qytetet e prekura. KËtë herë bëhet fjalë për një incident në Durrës. Reshjet e shumta kanë bërë që disa nga pusetat e qytetit të Durrësit të mbulohen me ujë dhe një kalë ra në të. Në një lagje të Durrësit filmohet një kalë i cili teksa tërhiqte një karrocë, bië në pusetë. Në videon e filmuar duket qartë sesi banorët mundohen ta nxjerrin kalin nga puseta ku kishte ngecur. Fatmirësisht mundimi tyre doli me sukses.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...