Durrës, makina përfshihet nga flakët, shoferi shpëton pa lëndime

21
Kliko per me shume info

111Një ngjarje alarmante ka ndodhur në Durrrës. Bëhet fjalë për një mjet me targa AA. 303 NH i cili është përfshirë nga flakët, ndërkohë që ka qenë në pritje të semaforit. Ngjarja ka ndodhur rreth 13 e 30 minuta dhe fatmirësisht drejtuesi i mjetit citroen ka shpëtuar pa lëndime. Një makinë zjarrfikëse bëri të mundur shuarjen e flakëve të zjarrit, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Paraprakisht nga dëshmia e dhënë prej drejtuesit të mjetit bëhet me dije se zjarri ka ardhur nga pjesa e motorit, që dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike në motor, çka ka dyshohet se ngjarja është aksidentale

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here