Dua Lipa zbulon lidhjen me aktorin e njohur?!

dua-lipaaKëngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa po pushton skenën muzikore botërore de atë e arriti për një kohë shumë të shkurtë.

“No Lie”, titullohet kënga e fundit e publikuar nga Dua dhe Sean Paul.

Dua, në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën shihet afër aktorit Ansel Elgort, yllit të filmit “The Fault In Our Stars” dhe serive “Divergent”.

Ajo kësaj fotografie i ka shtuar përshkrimin “Be the one”, se cila është lidhja mes saj dhe aktorit mbetet të shihet, ndërkohë shikoni fotografinë më poshtë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...