Pamjet me dron, ja si ka dalë “Lana” nga shtrati në Tiranë


Gazetari Blendi Strakosha ka publikuar pamjet me dron të situatës së përmbytjeve në Tiranë. Kështu, nga pamjet duket qartë se “Lana” ka krijuar mjaft probleme.

Ajo ka dalë nga shtrati, sidomos në zonën e pallatit me shigjeta, duke bllokuar rrugët dhe duke krijuar probleme për banorët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Ku**, do t’vras…”, ofendon rëndë gruan e cila i shkruan mesazh të dashurit të saj, shokohet kur zbulon fshihet pas atij numri (Foto)

Një reagim aspak i hijëshëm ka ardhur nga një femër xheloze, kur ...