Drogë e armë në shtëpi, arrestohet shqiptari në Romë

policia-italianePolicia italiane ka arrestuar një 40-vjecar shqiptar pasi u kap me pistoletë dhe drogë në shtëpi.

Autoritetet nisën të mbikqyrnin shqiptarin pasi vërejtën lëvizje të dyshimta.

Pas disa ditë përgjime, policia bëri një kontroll të plotë në apartamentin e 40-vjeçarit ku gjeti 80 gramë marijuanë, një dozë kokainë dhe materiale të tjera për shitjen e drogës.

 Policia sekuestroi gjithashtu edhe një pistoletë bashkë me 40 fishekë./LajmiFundit.al/
Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Atentati ndaj tregtares në Shkodër, motrën ia vranë një vit më parë

Policia e Shkodrës ende nuk e ka zbardhur atentatin e një dite më ...