Shqiptari kapet me 16 doza kokainë, e pabesueshme ku i kishte fshehur

doza-heroineNjë 23-vjecar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur është arrestuar nga Policia italiane pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat italiane njoftojnë se shqiptari u arrestua në “Piazza San Giovanni” pasi gjatë kontrollit iu gjetën dhe sekuestruan 16 doza kokaine.

Policia më pas gjatë kontrollit në banesë i ka gjetur edhe doza të tjera droge të fshehur në lavatriçe dhe 210 euro, të cilat dyshohet se i kishte përfituar nga shitja e drogës.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

valbona-berisha

Ja kush është gruaja shqiptare që iu bashkua ISIS-it bashkë me djalin 3-vjecar

Nga shtëpiake me tre fëmijë në një ushtare të ISIS. Është ky ...