Një lajm i keq për Dortmund, Gotze do të largohet në Seria A

low-gotzeNjë lajm i keq vjen për klubin dhe tifozët e Borussia Dortmund. Së fundmi mësohet një largim i mundshëm i yllit Mario Gotze. Vlen të përmendet se gjermani është rikthyer në ktë skuadër gjatë afatit kalimtar të verës, dhe mesa duket është i gatshëm të largohet prapë nga pasi nuk konsiderohet si titullar i sigurt tek skuadra nga Bundesliga.
LAjmi bëhet i ditur nga mediat italiane të cilat raportojnë se ai mund të transferohet në Serie A. Theksojmë se Juventus vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.