Djema kujdes kur i dërgoni të dashurës video, mund të përfundoni si Erjoni!

Kjo nuk është video e zakonshme, ku mund të shikojmë një djalë që qan për një vajzë.

Erjoni, një djalë rreth të tridhjetave ka bërë një mesazh të ndjerë me video ndaj një vajze me emrin Alma ku i kërkon ta falë për diçka që ai ka bërë dhe te rikthehet te ai.

Por me sa duket, Alma jo vetëm nuk e ka falur por supozohet se e ka shpërndarë videon online për t’u tallur.

Përtej ‘fatkeqësisë’ së dalit në fjalë që pa dashur ka përfunduar në mediat on line, kjo video lë të shërbejë dhe si një shembull për të kuptuar se çfarë mund t’iu ndodh nga e dashura apo ish e dashura.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Jepi, edhe familjar edhe tutor edhe pushta edhe gangsterra, Tini rri rahat o trap

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

VIDEO/ Ky adoleshent pa vdekjen me sy, ja si i shpëtoi mrekullisht

Një adoleshent rus për pak sa nuk është aksidentuar për vdekje gjatë ...