Njihuni me djalin që pretendon se është ‘djali zotit’ dhe ja çfarë thotë për Noizyn (Video)

noizyyyuNë spektaklin që transmetohet në Vizion Plus, ‘Tu Si Que Vales’ ka pasur disa konkurrentë interesantë të cilët dolën në skenë për të treguar talentin e tyre.

Por ai që spikati më tepër ishte 25-vjeçari Elton Klosi i cili dëshmoi se ishte ‘djali i Zotit’ dhe Noizy ishte fotokopje e tij. Për më tepër ndiqni videon./Albeu.com/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ermali-mamaqi

Rrëfimi i Ermal Mamaqit: Shisja paketa cigaresh në rrugë kur isha 12 – vjeç

Artisti dhe drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi ka qenë ...