Djali i Trump bën një gabim gjatë votimit, rrezikon burgun

trump-gruaja16Procesi i votimit në SHBA, duket se nuk po shkon normalisht. Beteja mes kandidates demokrate Hillary Clinton dhe republikanit Trump, ka përfshirë dhe familjet e tyre. Referuar medieve amerikane, djali i Donald Trump ka qenë një nga votuesit më të zjarrtë sot në Shtetet e Bashkuara, kur i ati i tij është në garë për President.

LEXO EDHE:  Erdogan kërkon paqe me Greqinë!

Por jo gjithcka nuk ka shkuar aq mirë pasi ai ka bërë një gabim të madh. Ai ka plotësuar formularin dhe ka postuar në Twitter një foto të tij…

Kliko per me shume info

NYMag shkruan që një foto e votës mund të gjobitet me 1,000 $ deri në një vit burg, që do të thotë që nuk ia vlen fare. Në Shqipëri, e kuptojnë këtë djalë!

LEXO EDHE:  Hajdutët vjedhin shtëpinë e ish-kryeminisrit, 30 milionë euro bizhuteri

DJALI-TRUMP

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here