Djali: “Mamaja më dëboi nga shtëpia sepse “votova” për Trump”

djaliiEfektet e fitores së Donald Trump kanë qenë shkatërruese për miliona amerikanë, madje edhe për fëmijët e vegjël të cilët nuk e kanë idenë se ç’po ndodh në shtetin e tyre.

Ditën e premte është bërë publikë një video shokuese, e cila tregon momentin kur një nënë nga Teksasi dëboi nga shtëpia sepse ai kishte “votuar” në shkollë për Trump, gjatë një loje që kishin zhvilluar nxënësit e klasës së tij.

Kliko per me shume info

Në video dëgjohen qartë britmat e djaloshit të frikësuar ndërkohë që e ëma i tregonte me gisht derën dhe një valixhe ku ndodheshin të gjitha gjërat e tij personale.

“Meqenëse votove për Trump merri gjërat e tua dhe shporru që këtu”, i tha ajo ndërkohë që qëndronte afër derës. Djaloshi iu përgjërua së ëmës por kjo nuk e ndryshoi mendimin e saj dhe si për rezultat ai përfundoi në rrugë.klan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here