Dj me famë botërore rrëfehet: Vetëm Ezani më qetëson

dj-khaledDJ Khaled së fundmi është bërë baba. Emocionet e të qenurit prind ai i ka ndarë me fansat e tij në Instagram. Ndër tyre është momenti kur i ndez djalit të tij Ezanin nga telefoni, dhe kjo melodi sa vinte e qetësonte atë.

Videoja është komentuar me të madhe nga ndjekësit e tij të cilët e lavdëronin për gjestin e bërë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ermali-mamaqi

Rrëfimi i Ermal Mamaqit: Shisja paketa cigaresh në rrugë kur isha 12 – vjeç

Artisti dhe drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi ka qenë ...