Dj me famë botërore rrëfehet: Vetëm Ezani më qetëson

1
Kliko per me shume info

dj-khaledDJ Khaled së fundmi është bërë baba. Emocionet e të qenurit prind ai i ka ndarë me fansat e tij në Instagram. Ndër tyre është momenti kur i ndez djalit të tij Ezanin nga telefoni, dhe kjo melodi sa vinte e qetësonte atë.

Videoja është komentuar me të madhe nga ndjekësit e tij të cilët e lavdëronin për gjestin e bërë.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here