Ditëlindje “luksi”, shihni si festojnë dy shqiptarë në burgun e Anglisë

ditelindje-angliDy të rinj shqiptar, të burgosur në një burg në Angli, festojnë ditëlindjen bashkë me miqtë e tyre.


Video është publikuar nga “Jeta Osh Qef” dhe pamjet e ofruara, tregojnë dy të burgosur shqiptar, që jo vetëm festojnë ditën e tyre të lindjes, por gostia e ofruar për miqtë, mund të konsiderohet e paimagjinueshme për realitetin shqiptar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia e gjobit pasi parkoi në trotuar, shoferit i ndodh dicka e cuditshme 2 javë më pas

Një gabim i ka kushtuar shumë një shoferi, pasi ky i fundit ...