Dhurata Dora ‘’guxon’’, ja si duket pa make-up(Foto)

UntitledTeksa pak nga pak po arrin majat e suksesit, Dhurata Dora është një ndër këngëtare më të preferuara në Shqipëri dhe Kosovë. Po ashtu, përvec talentit të saj, ajo përflitet për operacionet plastike që ka bërë në trup dhe fytyrë, por asnjëherë nuk u konfirmuan nga ajo.
Dhurata Dora duke mos folur për këtë këtë, është gjithmonë aktive në rrjetet sociale duke ekspozuar format bombastike që ka dhe bukurinë e saj. Duket se bukuria e saj nuk është photoshop, këtë e tregon fotoja e saj e postuar së fundmi në snapchat, ku paraqitet pa make-up.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here