Itali, dhunonte dhe abuzonte mbi gruan, bie në pranga 43- vjeçari shqiptar

pranga-irainainNjë shtetas shqiptar është arrestuar pasi akuzohej për dhunë të vazhdueshme fizike ndaj gruas së tij. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Cuneo të shtetit fqinj. Raportimet nga media italiane tregojnë denoncimi është kryer nga vetë gruaja. Sipas saj, 43-vjecari ishte i papunë, ndërsa për shumë kohë ushtronte dhunë fizike dhe kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me 36-vjeçaren, e cila punonte si kameriere. Tashmë ndaj shqiptarit rëndon akuza për “Dhunë në familje” dhe “Përdhunim”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here