Shokuese! Dhunon gruan në skenën e vallëzimit(Video)

dhunon-gruanDhuna mbi femrën nuk ndodh vetëm në vende të ‘’zymta’’ por dhe në vend argëtimi. Një çift gjatë një ahengu ku ishin duke e përjetuar gëzimin, burri bën diçka të pazakontë. Ai i mëshon gruas shuplakë dhe vazhdon të kërcejë sikur të mos kishte ndodhur asgjë. Kur burri i mëshon shuplakë, gruaja për një moment shtanget sepse nuk e kupton reagimin e tij. Kurse ai vazhdon me kërcimin e tij dhe kënaqet duke vallëzuar. Kjo video edhe pse është e vjetër, sa herë që e shikojmë do të qeshim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Ndodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Një fenomen i rrallë natyror në Rusi, të jep idenë se në ...