Dhunon ashpër dy femra, 9 vite burg për këngëtarin me famë botërore

UntitledKëngëtari dhe kitaristi Dëane Smith, 28 vjeçar arrestohet nga policia pasi dyshohet se ka dhunuar dy femra në një dhomë gjumi pranë lokalit Neëark në të cilin ai kishte marrë dhomë me qira. Ai është dënuar 9 vjet me burg.
Gratë kanë janë nxitur të ngjitën në apartament nga i dënuari dhe të flenë në dhomën e tij, ku më pas janë dhunuar. Ende nuk dihet për fatin e femrave.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...