Nuk i kishin kthyer borxhin, dhunohen keqazi dy vëllezërit

UntitledDhunohen ashpër dy vëllezër me sende të forta. Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës në rrugën “Zonja Curre” në zonën e “Ali Demit”. Sipas policisë, mendohet se shkaku është bërë një borxh i pakthyer.
Blutë e kryeqytetit thonë se dy vëllezërit Denis J. 21 vjeç dhe Alban J. 25 vjeç i kishin marrë 500 mijë lekë borxh personit që i ka dhunuar dhe nuk ia kishin kthyer në kohë. Kjo ka bërë që dy vëllezërit ta pësonin keq, duke përfunduar në spital.
Policia thotë ndër të tjera se ka arritur të identifikojë dhe shpallë në kërkim autorin.

Kliko per me shume info

One comment

  1. I rrahu qe te dy ai ata he, do tju vi ngordhja ju shum shpejt po hajd

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tirane-policia

Tiranë, para 4 ditësh u mjekua për dhimbje të forta, ndërron jetë 24-vjeçari

Një 24-vjecar mësohet të ketë ndërruar jetën ditën e sotme në ‘’Don ...