Dhunë në shkollë, djali rreh barbarisht shoqen e klasës(Video)

dhune-klaseNë një shkollë në Rusi është raportuar një ngjarje e jashtëzakonshme. Mësohet se gjatë një pushimi mes orësh nxënësit ishin duke bërë shaka me njëri-tjetrin në shkollën e qytetit Irktusk, në juglindje të Rusisë. Më pas 15-vjeçarja Maria P u sulmua barbarisht nga një prej shokëve të klasësh pasi i hodhi një gotë me ujë. Shoku i saj i klasës, i njohur si Artem Kh, e humbi toruan më pas, duke e qëlluar me grushta në kokë dhe fytyrë. U desh ndërhyrja e shokëve të klasës që t’ia hiqnin adoleshenten nga duart.

LEXO EDHE:  Bisha 300 mijë euro që po 'çmend' shqiptarët, kush janë pronarët nga Burreli

Momenti i sulmit u filmua me telefon nga një prej shokëve të klasës, dhe u bë virale sapo u hodh në internet.

Kliko per me shume info

Sipas raportimeve, ky nuk ishte fundi i ngjarjes. Pesë shokë e shoqe të Maria u hakmorrën ndaj Artem pas mësimit. Ata e kanë goditur me grushta, siç bëri ai mbi adoleshenten, dhe u desh ndërhyrja e rojeve të sigurisë së shkollës.

LEXO EDHE:  Shkon te varri i Pablo Escobar, djali “trondit” me veprimin që bën

https://youtu.be/6V8I7XVUR3w

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here