Ushtroi dhunë fizike mbi gruan dhe djalin, bie në pranga 45- vjeçari

dhune-gruajaRaportohet një rast dhune në familje në Tiranë. Bëhet fjalë për një 45 vjeçar i cili mendohet se ka dhunuar fizikisht bashkëshorten dhe të birin. Mësohet se autori, Adriatik Gjoka, është arrestuar nga policia e Tiranës. Gjithashtu raportohet se ky person është dënuar më parë po për këtë vepër penale, u arrestua pasi ka dhunuar bashkëshorten 43-vjeçaren, dhe të birin 22 vjeçar.

Njoftimi policisë:
“Ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, Sh. Gj, 43 vjeçe, dhe djalit të tij, L. Gj, 22 vjeç, duke e dëmtuar këtë të fundit në pjese te ndryshme te trupit i cili mori mjekim ne spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tetë drejtues mjetesh arrestohen për “mitëdhënie” ndaj policëve rrugorë

Policia e Shtetit permes nje deklarate te dielen, ka njoftuar goditjen e ...