“Dasma shqiptare e vitit”, dhëndri merr nusen me Ferrari e Hummer VIP

Një video e një dasme në Malishevë është bërë virale në internet. Dasma madhështore ka marrë mijëra shikime, teksa duket se dhëndri e ka marrë nusen me një automjet Hummer VIP dhe një Ferrari që kap vlerën 300 mijë Euro.

A mund të themi se është tamam dasma e vitit kjo?/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi publikisht me jetë Bledi Manen, Eri Fullani merr ndëshkimin e menjëherë

Sulmet publike mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes degjeneruan në një kërcënim ...