“Dasma shqiptare e vitit”, dhëndri merr nusen me Ferrari e Hummer VIP

2
Kliko per me shume info

Një video e një dasme në Malishevë është bërë virale në internet. Dasma madhështore ka marrë mijëra shikime, teksa duket se dhëndri e ka marrë nusen me një automjet Hummer VIP dhe një Ferrari që kap vlerën 300 mijë Euro.

A mund të themi se është tamam dasma e vitit kjo?/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here