Deputeti i PS: Briseida Shehaj i thoshte vartësit ‘mos bëj si p** i bukur”

kosta-brisilda-shehajDeputeti i PS-së, Vladimir Kosta ka reaguar ndaj ish-zv.ministres së Ekonomisë Brisida Shehaj.

Përvec postimit të publikuar në rrjetet sociale ku shprehej se Shehaj ishte e paaftë, në komentet e këtij statusi ka thënë se Brisilda përdorte një fjalor banal.

Kliko per me shume info

“ O shok po them diçka të vërtetë që ka ndodhur pikërisht në zyrën e kësaj drejtoreshe…

LEXO EDHE:  Xhaxhai i Arditit kërcënon me jetë Veliajn: Do mbjell unë pemë mbi ty

Pasi thiri nëndrejtorin A B , në zyrën e saj, ajo i ulet mbi tavolinën e gjatë në formë T -je përballë nëndrejtorit dhe duke i tundur gishtin tregues përballë fytyrës së tij , i ulërinte ; të më vijë subjekti në zyrë e të më bëjë si pi**i i bukur….. kush je ti more !?
Kur e dëgjova për herë të parë këtë dialog,sinqerisht kam mbetur pa fjalë…. Si mund të jetë një drejtor kjo me këtë fjalor…. ? ! Vërjani emrin vetë..”, ka shkruar ndër të tjera Kosta.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here