Tiranë, vajza bën denoncim në Polici: Dy djem më morën dhe më përdhunuan

tirane-policiaNjë vajzë e re është paraqitur pranë Komisariatit nr 4 në Tiranë për të bërë një denoncim.

22-vjecarja me iniciale E.Q., ka thënë se dy djem e kanë marrë në një banesë dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale kundër dëshirës së saj.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prenga jep dorëheqjen, sherr në KQZ. Ja kush e merr mandatin

Ditën e sotme Armando Prenga ka dhënë dorëheqjen. Për këtë, KQZ është ...