E tmerrshme, ja çfarë dënimi i japin këtij të mituri për vjedhje

Një video shokuese e publikuar në rrjetet sociale tregon se si një fëmijë i mitur dënohet në me vetëgjyqësi për vjedhjen e një automjeti në Brazil.
Pronari i mjetit e detyron të miturin e gjorë që të vendos gishtat në pjesën ku puthitet dera e mjetit dhe më pas e shtyn atë me forcë duke ia zënë të gjitha gishtat e dorës të miturit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

polici-treshe

Zbulohet ‘biznesi i pistë’ i policit, ofronte seks treshe bashkë me partneren e tij

Një punonjës policie i cili bënte dy punë është pezulluar nga detyra pasi ...