Shkëlzen Gashi “bombardon” portën e “LA Galaxy”, por përfundon në paterica

gashi-patericaFutbollisti i kombëtares, Shkëlzen Gashi ka shënuar një super gol sot për “Kolorado Rapids” në ndeshjen me Los Anxhelos Galaksi.
Gashi goditi me të majtën e tij një top nga rreth 35 metra duke zënë në befasi portierin kundershtar, i cili nuk kishte asnjë mundësi për të shpëtuar portën shkruan LajmiFundit.al.
Megjithatë, një ndërhyrje e ashpër në fund të pjesës së parë e detyroi të largohet nga fusha.
Dyshohet se ky dëmtim është i rëndë, pasi futbollisti është parë duke lëvizur me paterica në stadium./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Barcelona mund Atletikon e Madridit dhe merr kreun e “La Liga-s”

Barcelona ka mposhtur Atletikon e Madridit me rezultat 2-1, ndeshje e zhvilluar në ...