Demi i tërbuar sulmon makinën, e nxjerr nga rruga me familjen brenda

demiiKy është momenti kur një dem i inatosur pothuajse përmbysi një makinë ndërkohë që pasagjerët ndodheshin brenda.

Incidenti ndodhi në një rrugë në një provincë të Guadalaharës gjatë festivalit të demave. Demi duket se sulmon makinën duke i ngulur brirët anës saj.

E goditi aq fort me brirë sa nga një pjesë e makinës filloi të rridhte karburant. Kafsha përdor të gjithë forcën e tij për ta ngritur makinën nga toka por më pas dorëzohet dhe fillon të ndjekë turmën e ngazëllyer.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...