De Boer i thotë ‘’Mirupafshim’’ Interit, ja trajneri i ri për ‘’Neraazurrët’’

UntitledDe Boer i thotë ‘’Mirupafshim’’ Interit, ja trajneri i ri për ‘’Neraazurrët’’
Frank de Boer i ka orët e numëruara në postin e trajnerit të Interit. Strategu holandez pritet të shkarkohet nga detyra gjatë ditës së sotme.Skuadra e Interit ka gjetur një tjetër trajner. Me dy alternative për një të ri, ‘’Neraazurrët’’ kanë zgjedhur Stefano Pioli. MEdiat italiane jithashtu tregojnë dhe kandidatin tjetër, i cili është Villas Boas.
Pritet vendimi nga pronarët e rinj të Interit, të cilët do të zgjedhin mes tyre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një emër i madh mund të largohet nga Real Madridi

E ardhmja e Alvaro Moratas është larg Realit të Madridit. Sulmuesi i ...