Ndeshja me Izraelin, De Biazi lë jashtë dy ‘’yjet’’

de biaziNdeshja kundër Izraelit më 12 nëntor e cila është e vlefshme për kualifikueset e “Rusi 2018” ka bërë që trajneri kuqezi të mendojë gjatë për skuadrën. Ai ka bërë disa ndryshime, duke lënë jashtë Sokol Cikalleshin dhe Ergys Kaçen dhe rikthen Gashin. Një tjetër element që pritet të jetë është lojtari i Lokomotivës së Zagrebit, Endri Çekiçi.
Lista e mundshme ndaj Izraelit:
Portierë: Etrit Berisha, Alban Hoxha, Thomas Strakosha.
Mbrojtës: Elseid Hysaj, Mërgim Mavraj, Ansi Agolli, Berat Gjimshiti, Arlind Ajeti, Naser Aliji, Frederik Veseli.
Mesfushorë: Andi Lila, Armir Abrashi, Taulant Xhaka, Ledian Memushaj, Burim Kukeli, Odise Roshi, Ermir.Lenjani, Shkëlzen Gashi, Jahmir Hyka, Eros Grezda,Endri Çekiçi, Migjen Basha.
Sulmues: Bekim Balaj, Azdren Llullaku, Rei Manaj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here