De Biazi flet për Hysaj, ‘’Po kalon momente jo të mira, por…’’

3
Kliko per me shume info

de biaziNë një intervistë për “Radio Goal” trajneri ii kombëtares Shqiptare, Xhani de Biazi ka folur për Elseid Hysaj dhe momentin që po kalon, i cili kohët e fundit është lënë në stol, por edhe kritikuar për paraqitjet e tij. Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë nuk dyshon për potencialin e shkodranit.
“Hysaj është një lojtar me cilësi, i motivuar, por mund të ndodhë që edhe ai të kalojë momente negative. Është futbollist i besueshëm dhe me rendiment të lartë”, u De Biazi

Ndërkohë, kur u pyet për mundësinë që të drejtojë skuadrën e Interit, De Biazi u përgjigj duke bërë humor: “Më telefonojnë gjatë gjithë ditës, nga mëngjesi në darkë. Për këtë arsye, detyrohem të fik edhe telefonin”./panoramasport

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here