De Biazi flet për Hysaj, ‘’Po kalon momente jo të mira, por…’’

de biaziNë një intervistë për “Radio Goal” trajneri ii kombëtares Shqiptare, Xhani de Biazi ka folur për Elseid Hysaj dhe momentin që po kalon, i cili kohët e fundit është lënë në stol, por edhe kritikuar për paraqitjet e tij. Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë nuk dyshon për potencialin e shkodranit.
“Hysaj është një lojtar me cilësi, i motivuar, por mund të ndodhë që edhe ai të kalojë momente negative. Është futbollist i besueshëm dhe me rendiment të lartë”, u De Biazi

Ndërkohë, kur u pyet për mundësinë që të drejtojë skuadrën e Interit, De Biazi u përgjigj duke bërë humor: “Më telefonojnë gjatë gjithë ditës, nga mëngjesi në darkë. Për këtë arsye, detyrohem të fik edhe telefonin”./panoramasport

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.