Dasmë “e çmendur” në Has, dhëndri merr nusen me helikopter e dy limuzina

dasme-hasMomenti i marrjes së nuses duket se është një moment shumë i rëndësishëm për shqiptarët. Shpeshherë kemi parë që dhëndri zgjedh ta marrë nusen me helikopter, por një i ri hasjan ka menduar diçka pak më ndryshe.

Veç helikopterit, ai ka zgjedhur që të përdorë edhe dy limuzina “Hummer” në shërbim të ceremonisë së martesës së tij.

LEXO EDHE:  Jeni të fiksuar pas kafes? Konsiderojeni si fiksimin më të shtrenjtë!
Kliko per me shume info

Familja Sefolli ju përshëndet nga Hasi, ja me çfarë e marrin nusen këtej nga Londra e dytë, me dy limuzina dhe një helikopter. Ju përshëndesim, flm nëse e postoni./joq


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here