Kur e dashura e Hitlerit pozonte nudo (Foto)

hitleriiDisa foto nudo po ‘’lundrojnë’’ në internet. Një lajm i fundit tregon se gruaja e cila ndodhet në foto është e dashura e Hitlerit. Por një koleksionist austriak thotë se gruaja në foto është Eva Braun, e dashura për një kohë të gjatë dhe gruaja për kohë të shkurtër e Fyhrerit Nazist. Gjithësesi, duket se kjo femër ka qenë shumë e pashme dhe me forma shumë të bukura. “Në plazhin e izoluar të Liqenit Volfgang, gusht 1943,” shkruhet në pjesën e prapme të fotos që kanë marrë historianët e Rajhut të Tretë.
Në pjesën e prapme të fotos së dytë janë fjalët: “Një fotografi. Një ditë e bukur në Liqenin e Zi”.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...