Daphne Joy cmend fansat me foto të zjarrta nga hoteli

daphneIsh e dashura e Jason Derulo, Daphne Joy i ka kënaqur fansat e saj të “Instagram”-it me foto vërtet të nxehta.

Bukuroshja 29 vjeçarja ka shfaqur format e saj fenomenale në disa foto, të cilat më pas nuk ka hezituar t’i shpërndajë në rrjetin social për kënaqësinë e ndjekësve të saj.

Daphne tha se fotot ishin realizuar brenda dhomës së një hoteli, ndërsa ajo ndodhej vetëm me parukierin e saj Jonathan Baron dhe ishin duke pritur shërbimin e dhomës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...