Çudira shqiptare/ Dy burra sherr në mes të autostradës për një…

Kjo është tamam për të thënë çudira shqiptare, epo të rrezikosh jetën në mes të autostradës për një patë. Dy burra kanë dalë si të çmendur në autostradën Durrës-Tiranë dhe kanë ndjekur patën për ta kapur.

Në fund njëri prej tyre del, edhe pse shumë makina po vinin drejt tij me shpejtësi të madhe, ai ka bërë të pamundurën për të kapur “pjeshkën” e tij duke rrezikuar kështu jetën.

Kliko per me shume info

Më pas të dy burrat zihen me njëri-tjetrin po në autostradë se kush do e marrë patën dhe në fund fiton ai që s’bëri asgjë. Pas sherrit të dy burrat ikin secili në punën e tij, por kjo situatë ka shkaktuar irritim tek shoferët dhe kalimtarët e rastit./JOQ/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.