Cudia në kafazin ku njerëzit shohin vdekjen në sy

kafaziAi është një nga zvarranikët më të frikshëm dhe jeton në veri të Australisë.

Që nga koha kur në vitin 2008, Shpella e zvarranikëve u hap për publikun, njerëzit të shtyrë nga kërshëria janë bërë pjesë e eksperiencave jo të zakonshme, teksa kanë pranuar të hyjnë në të ashtuquajturin kafazi i vdekjes, që në fakt i mbron nga zvarraniku gjigand, i cili arrin një gjatësi prej 5 metrash Janë me mijëra persona që kanë dashur ta provojnë këtë eksperiencë duke u përballur me frike dhe panik.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...