Veprimi që rrezikon të dënojë Cristiano Ronaldon

ronaldo2016Cristiano Ronaldo vijon të vuajë formën e dobët në këtë sezon. Futbollisti i Reali ka shfaqur të tjera momente nervozizmi në fushën e lojës ndaj Legias së Varshavës në sfidën që u mbyll 3-3.

Ronaldo ishte një nga futbollistët më të dobët në fushë dhe kjo nuk kishte as më të voglin dyshim. Pas nuk arriti që të merrte një ndërhyrje në sulm, Cr7 shkeli një futbollist të Legias në shpinë, transmeton albeu.

LEXO EDHE:  Lewandowski: Jemi në super-formë para sfidës me Realin
Kliko per me shume info

Portieri polak ndërkohë i drejtohet gjyqtarit për veprimit e Ronaldos, por veprimi i tij nuk u vu re. Gjithsesi kjo nuk do të thotë se portugezi mund t’i shpëtojë dënimit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here