“Çmendet” studentja, pothuajse lakuriq në shkollë (Foto)

UntitledPortalet serbe kanë publikuar një fotografi interesante, ku shihet një vajzë me veshje “hot” deri sa shkon në provim.
Kodi i veshjes në Univerzitetin e Beogradit, respektivisht në Fakultetit Juridik nuk ia ndalon kësaj vajze këtë veshje, transmeton Zëri.
Kësisoj, muk ka informata nëse personi në fotografi kaluar me sukses provimin dhe nëse ajo mund të pritet së shpejti në një nga gjykatat në territorin e Serbisë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

RIKE-ROCIN

Rike Roci flet për herë të parë për jetën që bën, shokon me rrëfimin e saj

E shumë përfolura si tifozja më seksi e kombëtares, Rike Roci këtë ...