Fotoja që po “çmend” 8 milionë persona në “Instagram”

FOTOJA-INSTAGRAMHailey Baldwin është vetëm 19 vjeçe dhe çdo ditë e më shumë po kthehet në një nga modelet më të kërkuara të modës. Gjithashtu ajo është duke fituar një vëmendje të madhe.

Biondja bukuroshe ka plot 8.1 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”. Shpeshherë Hailey poston foto mjaft provokuese. Madje edhe ditën e diel hodhi një foto që “çmendi” ndjekësit e saj.

19-vjeçarja postoi një foto së bashku me shoqen e saj teksa ishin duke pushuar në ishujt e mrekullueshëm Turks & Caicos. Komentet për të, si në shumicën e rasteve, ishin mjaft pozitive.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I gjen një mesazh të dyshimtë në celular, i riu rreh për vdekje të dashurën

Xixi Bi, një 24 vjeçare me origjinë kineze, që jetonte në Britaninë ...