Evakuohen tifozët nga stadiumi i Cityt para ndeshjes me Barcelonën

evakuohenJanë evakuar shikuesit nga stadiumi ‘Etihad Stadium’ për pak minuta pak kohë para fillimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Barcelonës.

‘Mirror’ shkruan se bëhet fjalë për një emergjencë, që më pas doli të ishte një alarm i rremë.

Kliko per me shume info

Pas kësaj, sipas gazetës britanike, të gjithë tifozët janë lejuar të kthehen brenda për të zënë vendet e tyre për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, që fillon nga ora 20:45.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.