Evakuohen tifozët nga stadiumi i Cityt para ndeshjes me Barcelonën

evakuohenJanë evakuar shikuesit nga stadiumi ‘Etihad Stadium’ për pak minuta pak kohë para fillimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Barcelonës.

‘Mirror’ shkruan se bëhet fjalë për një emergjencë, që më pas doli të ishte një alarm i rremë.

Pas kësaj, sipas gazetës britanike, të gjithë tifozët janë lejuar të kthehen brenda për të zënë vendet e tyre për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, që fillon nga ora 20:45.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen fakte të frikshme për financat e Cristiano Ronaldos

Gazeta “El Mundo Deportivo” vazhdon të zbulojë informacione të reja rreth “parajsave ...