Flet Çiljeta: Si u njoha dhe u dashurova më portierin e Partizanit

alban-hoxha-ciljetaËshtë folur gjatë për lidhjen e dashurisë mes Çiljetës dhe Alban Hoxhës, por deri më tani asnjëri nuk e kishte pranuar publikisht.

E ftuar në emisionin ‘Oktapod’ këngëtarja ka pranuar se është në një lidhje me portierin e Partizanit. Ajo ka treguar se dashuria e saj për Albanin ishte dashuri me shikimi të parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here