Me një përshëndetje nga shtrati, Çiljeta vjen ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë(Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nÇiljeta u duk sikur humbi për disa ditë. E Shumë folur për lidhjen e saj me Alban Hoxhën dhe deklaratat e saj, gjendja duket se u qetësua. Por, shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja vjen me një foto shumë ndryshe. Me një përshëndetje nga shtrati, ajo ka vendosur emoji shumë fëminore dhe një përshkrim të pazakontë. ‘’Mimgjes bubu… baba… bubu’’- shkruan ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.