Çiljeta nuk hesht më, tregon për të gjithë detajet më ‘’pikante’’ të lidhjes me Albanin (Video)

alban-hoxha-ciljetaLidhja e shumë folur me portierin e PArtizanit, bëri që Ciljeta të përflitej shumë, e ndoshta kjo e shtyu atë që të tregonte hapur për lidhjen me Albanin. E ftuar në emsionin e Turit, Ciljeta flet gjatë.  Pasi u pyet nga Turi sesi u dashuruan, ajo iu ërgjigj: “Çdo gjë lind në impaktin e parë dhe fillon që nga sytë, kështu që ka bërë klik që në takimin e parë dhe ka vazhduar kështu me shumë pasion dhe me dashuri”. Po ashtu ajo tregoi se hera parë kur ishin njohur ka qenë para nëntë muajsh, në një koncert të sajin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...