Shokuese, cifti bën seks oral në mes të stacionit të trenit

seks-treniNjë cift është fotografuar në një stacion treni duke bërë seks oral.
Nuk dihet se ku është bërë kjo foto, por cifti i pashqetësuar në një zonë mjaft të frekuentuar ka vendosur të bëjë seks.
Fotoja është publikuar në rrjetet sociale dhe ka marrë reagime negative.
Sic duket edhe në foto, në krah të majtë duken pasagjerë të ulur që presin trenin, por kanë parë këtë shfaqje aspak të këndshme.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

RIKE-ROCIN

Rike Roci flet për herë të parë për jetën që bën, shokon me rrëfimin e saj

E shumë përfolura si tifozja më seksi e kombëtares, Rike Roci këtë ...