Të gjithë i ndalojnë në rrugë, ja e vacanta e pazakontë e këtij cifti

cifti-simpatikKeta jane Mel Tansley, 21 vjeç, dhe James Ferguson, 29 vjeç. Cifti i modelëve ndalohet në rrugë nga shume njerez, pothuajse nga te gjithe per aresye se janë shumë të bukur.

Ata u njohën 18 muaj më parë gjatë një seti fotografik, dhe që atëherë janë bërë të pandashëm. Behet me dije se Mel dhe James, tanimë të fejuar.

Ata stërviten shtatë ditë në javë, nxihen artificialisht, bëjnë zbardhim dhembësh e rregullojnë vetullat sëbashku në mënyrë që të jeni gjithnjë gati për në pasarelë.

Dy personazhet konkurruan në eventin e tyre të parë “Mr and Mrs” në 19 Nëntor, ata mezi presin të marrin pjesë në kompeticione të tjera bukurie.

“Edhe pse na komplimentojnë gjithmonë për pamjen tonë, ne gjithmonë synojmë të përmirësohemi. Jemi thjesht një çift normal që na pëlqen modelingu”, ka thene Mel për Daily Mail.Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Ndodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Një fenomen i rrallë natyror në Rusi, të jep idenë se në ...