FOTO+16/ Çifti fotografohet duke bërë seks në një park publik

cifti-parkNjë çift në Kinë është fotografuar nga një turist duke kryer marrëdhënie seksuale në një park publik.

Fotoja menjëherë bënë xhiron e botës, ndërsa autoritetet në Kinë kanë nisur hetimet për të gjetur çiftin.

Turisti i cili është habitur nga kjo pamje, po qëndronte në një hotel aty pranë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...