Cfarë shikoni në këtë foto?

foto-testAjo që mund të duket si një vizatim i zakonshëm mund të jetë një sekret i shëmtuar. Kjo foto është bërë virale në internet, dhe interpretimi bëhet në dy mënyra.

Shumica mendojnë se bëhet fjalë për vizatimin e një gruaje nudo, ndërsa pjesa tjetër, për dy persona që kërcejnë me duart lart. A do ju shkonte mendja për keq?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi publikisht me jetë Bledi Manen, Eri Fullani merr ndëshkimin e menjëherë

Sulmet publike mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes degjeneruan në një kërcënim ...