Rrëfehet Arian Çani: Kam pirë njëherë hashash, por rrezikova jetën time

cani-sofiaGazetari Arian Çani ka rrëfyer për herë të parë një ndodhi të veçantë, që për sa nuk rezultoi tragjike.

Moderatori i njohur i “Zonë e Lirë”, ndërsa kishte të ftuar në studio reperin Stresi dhe po diskutonte me të në lidhje me mbulimin e gjithë Shqipërisë nga hashashi, ka treguar historinë e tij kur piu për herë të parë lëndën narkotike, që në vendin tonë është bërë fjala më e përdorur vitin e fundit.

Kliko per me shume info

“Edhe unë kam pirë një herë hashash dhe atëherë për pak sa nuk më zuri gjumi në timon dhe të bëja aksident me makinë”, u shpreh Çani në lidhje më këtë fakt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here