Candice Swanepoel shfaqet super-seksi një muaj pas lindjes

candice-sModelja Candice Swanepoel ka mahnitur fansat me pamjen e saj. Ajo ka publikuar në Instagram një foto në pasqyrë, ku mund të shohim qartë linjat e saj trupore. Candice është rikthyer në formë vetëm 1 muaj pas lindjes së djalit, Anacan.

Megjithatë, në një intervistë të fundit, Candice u shpreh se nuk është turp të kesh edhe disa kilogramë më shumë, duke dashur të çojë nje mesazh për të gjitha femrat.

“Femra si puna ime e kanë më të lehtë, kemi shumë njerëz që na rrethojnë e na ndihmojnë për të hequr kilogramët e për t’ju rikthyer normalitetit, për t’u rikthyer në punë, pra një ekip i madh, por jo të gjithë e kanë këtë mundësi. Por, edhe nëse keni disa kilogramë më tepër, nuk ka pse t’ju vijë turp”, tha ajo. TCH

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...