I buzëqeshi gabimisht, vajza i çan fytyrën me gotë qelqi

can-fytyrenNjë ngjarje e rrallë ka ndodhur në Britani, ku një vajzë është rrahur e goditur me gotë në fytyrë nga Charlotte Green.

Arsyeja është e cmendur, vajza i ka buzëqeshur agresores duke menduar se ishte një person i njohur.

Por agresorja këtë veprim e ka marrë për ofendim dhe menjëherë e ka goditur me një gotë vere në fytyrë vajzën duke i lënë shenja të përjetshme në fytyrë.

Rosie Skitt e ngatërroi këtë vajzë me një person të njohur. Agresorja është dënuar me 18 muaj burg.

Ajo tha në gjykatë se buzëqeshja e të lënduarës ishte tallëse./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Nëna fekondon vezët e vajzës sterile, lind nipin e saj(Foto)

Mahnitëse sesi kjo nënë ka vepruar për ti treguar vajzës së saj ...